Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama işlemi büyük bir tecrübe ve deneyim istemektedir. Her deterjan yada her makine her koltukta kullanılamaz. Koltuğun kumaşı, içinde kullanılan süngeri hatta ve hatta iskeleti bile önem taşımaktadır. 

Bu kapsamda alanında uzman ekiplerimizce koltuk yıkama işlemi yapılırken büyük bir titizlikle ve özenle yapılmaktadır. Koltuklarınız yıkandıktan sonra renk solması, renk atması yada leke izi kalsın istemiyorsanız  bizi arayın.

Alınken

Tesisimizde yıkanması gereken koltuklarınız Covid 19 Tedbirleri kapsamında tesislerimize girmeden özel bir bölümde dezenfekte edilmektedir.

Teslim Ederken

Covid 19 Tedbirleri kapsamında tesislerimizde yıkama işlemi yapılan koltuklar teslim edilmeden dezenfekte edilmektedir.

Beklenmedik bir kaza sonucu koltuklarınızda oluşan lekelere bir panikle hemen çıkartma telaşı ile yanlış müdahalede bulunmayın. Özellikle doğru bilinen yanlışları yapmayın. 

Örneğin bulaşık makinesi parlatıcısı leke çıkartıcı değildir. Koltuk veya halıların lekesini çıkartmak için kullanılmamalıdır. Yada bulaşık deterjanı koltuk ya da halı temizlemek için üretilmemiştir. 

Bu tür yanlışlar halı ve koltuklarınıza fazlasıyla zarar vermektedir.

Tesisimizde yıkama işlemi gerçekleştilmesi gerektiğinde koltuklarınız aşağıdaki işlemlerden sırası ile geçmektedir.

Koltuk yıkama işlemleri sırasıyla aşağıdaki gibidir.

Ahen an unknown printer took a galley of type andty scrambled it to make a type specimen book areIter hasear survived not only five centuries, but also the leap into electronic type.

Arayın Gelelim
Merhaba!
Merhaba!