Hakkımızda

İçimize Sinerek Yıkıyoruz

Yaşam alanlarında temizlik söz konusu olduğunda, ilk akla gelen halıdır. Tüm gün üzerinde zaman geçirilen bu eşyaların da, diğer eşyalar gibi temizlenmesi gerekir. Çorum halı yıkama hizmetinde de beklentilerin karşılığını veren Çorum Halı Yıkama (Bıcı Bıcı Halı Yıkama) ailesi olarak, halılarınızda derinlemesine temizlik garantisi veriyor, zarar görmelerine izin vermeden işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Çorum ilinin tüm mahalleleri için hizmet sunan Çorum Halı Yıkama (Bıcı Bıcı Halı Yıkama), halı yıkama işlemleri için özel olarak geliştirilmiş makinelerle profesyonel çözümler sunar. Alanında uzman ekibimiz ve teknik donanımımız sayesinde halılarınız hayal ettiğiniz gibi hijyenik bir form kazanır. Evlerinizin temel eşyası olan ve tüm tozu içerisine çeken halılar için yıkama işlemi evde yapıldığında, yeterince temizlendikleri söylenemez. Alt kısımlarda biriken toz ve kirin tamamen arınabilmesi için halı yıkama işleminde profesyonel destek almak gerekir. Bu konuda da birçok kişinin ilk tercihi haline gelen Çorum Halı Yıkama (Bıcı Bıcı Halı Yıkama), en uygun fiyatla en iyi çözümü sunacaktır.

Çorum Halı Yıkama (Bıcı Bıcı Halı Yıkama) olarak, Çorum halı yıkama hizmetinde liderliğimizi sürdürürken, hızımızla müşterilerimizi memnun etmeyi başarıyoruz. Halı yıkama işlemi için siparişini oluşturduktan sonra en geç 2 saat içerisinde adresinize gereken halılarınızı teslim alıyor ve en geç 2 gün içerisinde temizlenmiş, ambalajlanmış şekilde teslim ediyoruz.

Çorum Halı Yıkama (Bıcı Bıcı Halı Yıkama) halı yıkama siparişi vermek için 0364 213 59 80 no.lu müşteri hizmetleri numaramızla hızlı bir şekilde sipariş oluşturabilirsiniz. Sipariş işlemleri sırasında halı türü, adedi ve metrekaresi gibi bilgilere dikkat etmeyi unutmayın

Halı Yıkama

Güvenle Yıkıyoruz

60  Derece Sıcak su hizmeti ile halılarınızı cinsine göre ayırıp özenle büyük bir titizlikle yıkıyoruz. 

İlk günkünden daha temiz

Bıcı Bıcı Halı Yıkama Ailesi olarak halılarınızı ilk günüdünden daha temiz sloganı ile temizliyoruz.Alanında uzman ekiplerimizce Türkiye'nin En Büyük Halı yıkama Makinesi ile  hizmet veriyoruz.

Arayın Gelelim

Merhaba!
Merhaba!
Arayın Gelelim