E-Posta : info@bicibicihaliyikama.com


Bizi Arayın

0364 213 59 807/24 Sipariş

0537 469 75 44

BİZ KİMİZ?

Hakkımızda

Çorum ilinin tüm mahalleleri için hizmet sunan Bıcı Bıcı Halı Yıkama, halı yıkama işlemleri için özel olarak geliştirilmiş makinelerle profesyonel çözümler sunar. Alanında uzman ekibimiz ve teknik donanımımız sayesinde halılarınız hayal ettiğiniz gibi hijyenik bir form kazanır. Evlerinizin temel eşyası olan ve tüm tozu içerisine çeken halılar için yıkama işlemi evde yapıldığında, yeterince temizlendikleri söylenemez. Alt kısımlarda biriken toz ve kirin tamamen arınabilmesi için halı yıkama işleminde profesyonel destek almak gerekir. Bu konuda da birçok kişinin ilk tercihi haline gelen Bıcı Bıcı Halı Yıkama, en uygun fiyatla en iyi çözümü sunacaktır.

Yaşam alanlarında temizlik söz konusu olduğunda, ilk akla gelen halıdır. Tüm gün üzerinde zaman geçirilen bu eşyaların da, diğer eşyalar gibi temizlenmesi gerekir. Çorum halı yıkama hizmetinde de beklentilerin karşılığını veren Bıcı Bıcı Halı Yıkama ailesi olarak, halılarınızda derinlemesine temizlik garantisi veriyor, zarar görmelerine izin vermeden işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Bıcı Bıcı Halı Yıkama halı yıkama siparişi vermek için 0364 213 59 80 no.lu müşteri hizmetleri numaramızla hızlı bir şekilde sipariş oluşturabilirsiniz. Sipariş işlemleri sırasında halı türü, adedi ve metrekaresi gibi bilgilere dikkat etmeyi unutmayın.